Znajdź Sklep

Obietnica Bumbleride to zobowiązanie do tworzenia najlepszych produktów dla rodzin, dzięki skupieniu się na odpowiedzialnym projektowaniu i skierowaniu uwagi na potrzeby klienta.

Żyjemy w bezprecedensowych czasach, gdzie pandemia COVID-19 ma ogromny wpływ na małe firmy. Jako mała, rodzinna firma dokładamy wszelkich starań, aby kierować lokalne działania do naszych niezależnych sklepów detalicznych, które pozostają otwarte. Dlatego zachęcamy do wspierania lokalnego biznesu w Twojej okolicy, zachowując jednocześnie wytyczne dotyczące dystansu społecznego. Przed wizytą w sklepie, skontaktuj się, aby potwierdzić dostępność produktów i bezpieczeństwo sanitarne. Aby utrzymać dobrą formę i odporność, zachęcamy do wyjścia na zewnątrz, i aktywności na świeżym powietrzu.

Aby mieć pewność, że kupujesz tylko oryginalne produkty, zalecamy zakupy jedynie u autoryzowanego sprzedawcy Bumbleride. Skorzystaj z poniższego lokalizatora sklepów, aby znaleźć najbliższy autoryzowany sklep Bumbleride.

Bumbleride nie może odpowiadać za autentyczność, ani jakość produktów promowanych, lub sprzedawanych pod naszą marką, w nieautoryzowanych sklepach detalicznych. W przypadku zakupu u nieautoryzowanego sprzedawcy, gwarancja Bumbleride nie ma zastosowania.

Sklepy internetowe wymienione poniżej na mapie.


Sprzedawcy Internetowi

 Bomboli

Mrad

Ola4Kids

Tatashop