Nasza Historia

Bumbleride Founding Family
Bumbleride Our Fabrics
Bumbleride Family

Urodzony w San Diego w Kalifornii

Marka Bumbleride powstała w 2004 roku, w San Diego, w Californii, kiedy to Emily i Matt Reichardt, zainspirowani narodzinami swojej pierwszej córki, zdecydowali o powstaniu Bumbleride, marki, która dotrzyma kroku nawet najbardziej aktywnym rodzicom, marki, która słucha i odpowiada na potrzeby.

Bumbleride Our Story Designed For Adventure- Indie Twin Double Stroller

Stworzony do przygody

Produkty Bubleride powstają z myślą o różnych potrzebach. Każdy element naszych wózków zaprojektowany jest w oparciu o opinie i potrzeby prawdziwych rodziców.

Bumbleride Our Story Materials Matter - 100% RPET No Harmful Chemicals Innovative Dye Process

Kwestia Tkanin

Tkaniny i materiały, z których wyprodukowane są wózki Bumbleride, są skrupulatnie dobierane pod kątem jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności, ale także ze względu na ich wpływ na środowisko. Wybieramy surowce, których produkcja odbywa się w sposób najbardziej przyjazny środowisku, sprzyjający zmniejszeniu zanieczyszczeń oraz oszczędzaniu energii i wody. Wszystkie nasze tapicerki mają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, i są wolne od szkodliwych chemikaliów. Nie zawierają związków zmniejszających palność, ołowiu, ftalanów, BPA, pianki poliuretanowej, PVC, formaldehydu. Dzięki innowacyjnej technologi farbowania tkanin, użyty barwnik oszczędza wodę (kolor czarny). Tu znajdziesz więcej informacji na temat OEKO-TEX Standard i zastosowanych przez nas materiałach.

Bumbleride Factory

Oddani swojemu projektowi.

Od 2004 roku pracujemy z tą samą rodzinną fabryką na Tajwanie, która angażuje 50 kolejnych niezależnych dostawców. Ta wyjątkowa relacja pozwala nam utrzymać silną więź z osobami tworzącymi z nami najlepsze z możliwych, produkty Bumbleride.

Bumbleride Our Story The Bumbleride Promise

Obietnica Bumbleride

Wiemy, że jesteś zabiegany. Dlatego właśnie potrzebujesz niezawodnych produktów i usług. Bumbleride, to nie tylko wysokiej jakości produkty, to również pomoc, kiedy jej potrzebujesz.

Bumbleride Our Story The Ride Of Your Life

Podróż Twojego życia

Bądź aktywny i rób, to co kochasz, już od pierwszego dnia. Aktywne życie sprzyja rozwojowi wyobraźni. Odkrywaj świat i miej świadomość swojego wpływu na otaczającą Cię rzeczywistość. W Bumbleride dzielimy się z Tobą swoimi przekonaniami i tworzymy produkty, abyś jak najlepiej wykorzystał wyjątkową podróż, podróż swojego życia, jaką jest bycie rodzicem.

Thank You Bumbleride Family

Dosyć już o nas

Opowiedz o swoich przygodach! Dołącz do nas i obserwuj @bumbleridepolska. Tag #bumbleride or #bumblerideadventures for a chance to be featured on our feed.