Produkcja

Bumbleride Factory Meal


Rodzina przede wszystkim. Każda rodzina jest ważna, troszczymy się nie tylko o siebie i naszych klientów, ale również o ludzi, którzy wytwarzają nasze produkty. Kiedy odkryliśmy rodzinną fabrykę na Tajwanie, z etycznymi warunkami pracy, godziwym wynagrodzeniem, i 5-dniowym tygodniem pracy bez nadgodzin (w porównaniu z 6 dniami w innych miejscach), wiedzieliśmy, że znaleźliśmy idealnych partnerów. Nasza fabryka współpracuje z ponad 50 podwykonawcami na Tajwanie, małymi firmami, często również rodzinnymi. Jest to zgodne z naszą filozofią biznesową, która opiera się nie na szukaniu najtańszej opcji, a na silnych relacjach. Ta wspaniała fabryka, którą wybraliśmy w 2004 roku, towarzyszy nam przez lata. Jesteśmy bardzo dumni z naszej wyjątkowej współpracy. Kiedy założyciel Bumbleride odwiedza Tajwan - praca przeplatana jest zabawą i wspólnym spędzaniem wolnego czasu - wędrówki górskie, wizyty na farmach organicznych, zdrowe posiłki.


Bumbleride to myBumbleride Factory Qaulity


Jakość ma znaczenie. Wyrazem naszego odpowiedzialnego podejścia do produkcji, jest małoseryjne wytwórstwo, dzięki któremu możemy stale kontrolować jakość i ilość naszych produktów, zmniejszając do minimum nadmiar odpadów. Dzięki ścisłej współpracy z naszą fabryką, na każdym etapie procesu produkcyjnego, czuwamy nad powstawaniem naszych produktów - od pomysłu do wyprodukowania.


Bumbleride Garden


Robimy, co należy. Wybieramy materiały, które są najmniej szkodliwe dla środowiska, ale także są trwałe i wydajne. Staramy się, tak zorganizować proces produkcji, aby zawsze mieć kontrolę nad jakością naszych produktów. Ciężko pracujemy, aby pozyskać materiały z recyklingu, dobrze zarządać odpadami, w trosce o nasze środowisko. Rodzinna fabryka, z którą współpracujemy, podziela naszą wizję, dbając o zrównoważony rozwój, wykorzystuje i przetwarza ponownie tkaniny, tworząc z nich min. obrusy. Świadomość i odpowiedzialność, we wszystkich aspektach, i na każdym etapie procesu produkcyjnego jest bardzo ważna. Wysoko cenimy kryteria i wagę certyfikatów, które promują bezpieczeństwo pracowników, uczciwą politykę i ochronę środowiska. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że ​​równie ważna jest wiedza o tym, kto i w jaki sposób wytwarza Twoje produkty. Postępowanie właściwe nie zawsze jest łatwe, ale świadomość, że robimy co w naszej mocy, jest satysfakcjonująca.


Factory and Bumbleride Staff