Nasz Zakład

Bumbleride Factory Tea Time

Podczas popołudniowej herbaty, omawiamy szczegóły produkcji w fabryce, która mieści się w Południowym Tajwanie.

Bumbleride Factory Southern Taiwan - Mountainside

Góry i tereny rolnicze w pobliżu naszej fabryki w Południowym Tajwanie.

Bumbleride factory family hike with Bumbleride owner

Dyrektor generalny Bumbleride i właściciele rodzinnej fabryki podczas wspólnej wycieczki w góry, w Tajwanie.

Rodzina jest wartością.

Rodzina przede wszystkim. Każda rodzina jest ważna, troszczymy się nie tylko o siebie i naszych klientów, ale również o ludzi, którzy wytwarzają nasze produkty. Kiedy odkryliśmy rodzinną fabrykę na Tajwanie, z etycznymi warunkami pracy, godziwym wynagrodzeniem, i 5-dniowym tygodniem pracy bez nadgodzin (w porównaniu z 6 dniami w innych miejscach), wiedzieliśmy, że znaleźliśmy idealnych partnerów. Nasza fabryka współpracuje z ponad 50 podwykonawcami na Tajwanie, małymi firmami, często również rodzinnymi. Jest to zgodne z naszą filozofią biznesową, która opiera się nie na szukaniu najtańszej opcji, a na silnych relacjach. Ta wspaniała fabryka, którą wybraliśmy w 2004 roku, towarzyszy nam przez lata. Jesteśmy bardzo dumni z naszej wyjątkowej współpracy. Kiedy założyciel Bumbleride odwiedza Tajwan - praca przeplatana jest zabawą i wspólnym spędzaniem wolnego czasu - wędrówki górskie, wizyty na farmach organicznych, zdrowe posiłki.

Bumbleride Factory Worker Family Meal
Wspólne jedzenie zacieśnia więzi.

Bumbleride Small Batch Production

Produkcja małoseryjna pozwala zadbać o każdy szczegól.

Bumbleride Factory Window

Zielony widok z okna fabryki.

Bumbleride Quality Crafstmanship

Koncentrujemy się na jakości wykonania.

 

Jakość jest ważna..

Wyrazem naszego odpowiedzialnego podejścia do produkcji, jest małoseryjne wytwórstwo, dzięki któremu możemy stale kontrolować jakość i ilość naszych produktów, zmniejszając do minimum nadmiar odpadów. Dzięki ścisłej współpracy z naszą fabryką, na każdym etapie procesu produkcyjnego, czuwamy nad powstawaniem naszych produktów - od pomysłu do wyprodukowania.

Bumbleride Factory Workers Smiling Uśmiechy, które powodują u nas uśmiech.

Making Recycled PET

Proces wytwarzania poliestru z recyklingu (rPET). Każda tapicerka Bumbleride powstała w skutek recyklingu 28 plastikowych butelek, które zostały przetworzone na poliester. Wyjątkiem są tapicerki Indie Twin, do produkcji których wykorzystuje się ich aż 52.

Bumbleride Our Fabrics

Trwałość i wydajność mają kluczowe znaczenie dla długowieczności produktu i wpływu, jaki wywiera on na środowisko.

Bumbleride Family

Współpracujemy z lokalnym zespołem ds. recyklingu, aby jak najefektywniej poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać materiały.

 

Robimy, co należy.

Wybieramy materiały, które są najmniej szkodliwe dla środowiska, ale także są trwałe i wydajne. Staramy się, tak zorganizować proces produkcji, aby zawsze mieć kontrolę nad jakością naszych produktów. Ciężko pracujemy, aby pozyskać materiały z recyklingu, dobrze zarządać odpadami, w trosce o nasze środowisko. Rodzinna fabryka, z którą współpracujemy, podziela naszą wizję, dbając o zrównoważony rozwój, wykorzystuje i przetwarza ponownie tkaniny, tworząc z nich min. obrusy. Świadomość i odpowiedzialność, we wszystkich aspektach, i na każdym etapie procesu produkcyjnego jest bardzo ważna. Wysoko cenimy kryteria i wagę certyfikatów, które promują bezpieczeństwo pracowników, uczciwą politykę i ochronę środowiska. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że ​​równie ważna jest wiedza o tym, kto i w jaki sposób wytwarza Twoje produkty. Postępowanie właściwe nie zawsze jest łatwe, ale świadomość, że robimy co w naszej mocy, jest satysfakcjonująca.

Bumbleride Factory Owners FarmingRenee, szefowa procesów fabrycznych, wolontariuszka i pasjonatka rolnictwa ekologicznego, podczas żniwa świeżych, organicznych rzodkiewek.

Bumbleride Factory Collage